Capri-то и аз ... история в картинки

Започната от deshi, 05 Октомври 2011 01:04:42

« назад - напред »

0 Потребители и 1 гост преглеждат тази тема.

Виктор Велев

С всеки изминал ден тази кола ми става все по любима  8)


bay_huy

Момчета ЕВАЛА! Почвам да се организирам и идвам да живея в стара загора! Колата си става кола само Гео да тренира там че ще иска и каране :D

deshi

искаш да кажеш МК3  там има голям избор ... ескорт , фиеста , мондео даже мондео са  най добри ... само че там филма е по дълъг... има много по прост начин и по добър ... на есен ще го видиш
Грозен си кат` OHC  .....

toretosz

На мк2 като на Влади са такива http://www.ebay.co.uk/itm/2-Suspension-arms-wishbones-new-Ford-Scorpio-1994-1998-left-and-right-/200821859729?pt=UK_CarsParts_Vehicles_CarParts_SM&fits=Model%3AScorpio%7CPlat_Gen%3AMK+II&hash=item2ec1ea6591

отпред на магарето захвата е същия,като дължина са като на скорп МК1 отад към гредата трябва преправяне също и шарнирния болт.Но няма щанга при мен сега гумите опират в щангата въприки че са изхвърлени с 6 см навън а имам още ход на рейката.
Настъпи звяра, кажи "добро утро" на целия квартал :P

deshi

по пинцип моята предница в момента е доста по друга от твоята
носачите са  изкарани навън и е по широка от заводска сиерка и щангата ми е отпред  и съм разменил носачите ... и гредата е 5 0 мм напред изтеглена и имам и кастър ... за разлика от сиеррите
Грозен си кат` OHC  .....

hotblooded

  Тоя диф не е ли от Баварец М 3 ка?

deshi

дифа е волво , а карантията на касетата е Бе Ен Ве  М павел
Грозен си кат` OHC  .....

vladi tanev

днеска реших да довърша захващането на моста тоест планките,щангите и амортесйорите да го завърша

ето планките които се нуждаеха от малко разпробиване



и вече захванат за ресйорите



нови уши за щангите и заварка





обаче ме сполетя беда и трябваше да се спра свърши газта на цеото и ми секна работата
SIERRA EVOLUTION TEAM
Бай Владо-Скорпа

deshi

Брат екстра е всичко ... защо не напаснеш направо новите амортисори те са  на синия шкаф пред асконата увити са в стреч пружините няма да влезнат сигурно така че слагай само амортисорите ...
Грозен си кат` OHC  .....

vladi tanev

Да знам къде са видях ги и имам упасения че може и със пружините да станат въпроса е дали да е със тях или без ама пак ще ми трябва цеото за планките долу така че без него ми спира работата.
SIERRA EVOLUTION TEAM
Бай Владо-Скорпа


Ivan Slavov

        Владо, специални поздравления за това което си направил по колата на Гео!
        Ние си пристигаме на 31 август, така че и аз ще ударя едно рамо Гео  настоява да изкарам моето Capri, така че всички които не са го виждали, ще им бъде показано

        За газта съжалявам че е свършила   Лошото е , че ботилката трябва да се хомологира
        За проба има две джанти от Волво

vladi tanev

продължаваме със колата че неостана време днеска направих всички планки и зхванах щангите и направих амортесйорите














имаше и едни изпълнения със амортесйорите за които собственика им май нетрябва да разбира  :D  но нямаше друг вариант за захващането им ама айде да покажа че докато си дойде може да му мине  ^-^



занесох и двата пръта със главините на бай стругар да оправи централния отвор че е по голям и остана да сложа шпилките и да събирам и я пускаме на колела
SIERRA EVOLUTION TEAM
Бай Владо-Скорпа

deshi

Собственика разбра за заварките и му харесват , знаеш че рязане и заварки обичам :)
Грозен си кат` OHC  .....

Ivan Slavov


vladi tanev

едно тийзърче към собственика

SIERRA EVOLUTION TEAM
Бай Владо-Скорпа

deshi

Супер ше има дриф начи , супер  е станало , той Виктор не се сдържа и ми каза още преди да влезна в Форума :)
Пак да благодаря на главните действащи лица които правят това възможно да се случи ... Владо като се върна съм на Линия за скорпа :)
Смятай ... вече има компактдискове ... ше мога да опъвам сапа и да бия контрички .....
Грозен си кат` OHC  .....

Виктор Велев

Гео не ме издавай така че Владо ще вземе да крие от мен какво прави и докъде е стигнал ...  (rofl)

vladi tanev

Ах ти наборче нещо ме предаваш а аз пазя тайни като ми кажеш нещо ще видиш ти  (batter)
SIERRA EVOLUTION TEAM
Бай Владо-Скорпа

vladi tanev

Ето и последните поражения по колата после ще кажа и за пораженията по мен  :D

всичко разпробито главини дискове сложени апарати и готово за тръбите по спирачките







нова спирачна течност и тройник за спирачките тоест за тръбичките



и накрая вече сглобена след осветени очи изгоряло лице от цеото една вечер не съм спал ама така е тунинга изисква жертви но като видях крайния резултат след труда и потта по мен забравих за всичко и съм много доволен от свършеното








да не забравя да кажа че следва продължение  8) 8) 8)
SIERRA EVOLUTION TEAM
Бай Владо-Скорпа

deshi

Владо ... незнам просто кво да кажа ще ти се се отблагодарявам много ... дай клип не я ли пробва ?
Грозен си кат` OHC  .....


vladi tanev

#140
ей ама веднага се сети за клип ето ти

http://www.youtube.com/watch?v=sLEOvHWXu0Y#

колата вече се движи безпроблемно може да си я караш като си дойдеш тествана и да допълня за моста и по точно за дифа брат има проблем като дадеш газ и започваш да се въртиш като пумпал  :D уникален е просто шпера си е шпер и то истински направен поиграхме си и със стартера незнам колко пъти го слагах и махах и накрая се указа че някъде по кабела има проблем но го реших пуснах нов но не съм го вързал но пали вече на стартера нищо му няма абе колата вече е чук и върви както си му е реда
SIERRA EVOLUTION TEAM
Бай Владо-Скорпа

deshi

Не го ли позавъртяхте .. след толкова правене биваше малко да  си покарате ...


П.С. едва трая ....
Грозен си кат` OHC  .....

vladi tanev

дадох му малко гас от любопитство просто направих два три кръга ама как само се върти не е истина все пак му правих проба пълното тестване го оставям на теб и най вероятно ще иска още един път да се обезвъздушат спирачките
SIERRA EVOLUTION TEAM
Бай Владо-Скорпа

deshi

#143
-
Грозен си кат` OHC  .....

Danchev

Manta - manta and Chichi mobile do their magic (stir)

Владе разработи му го малко, че ще си дойде и ще го лепне :D
10-тина минути кръгчета наляво, 10-тина на дясно и 20-тина минутки осморки като накрая последните 5 минути с малко повечко гас 8)
How about a magic trick?

vladi tanev

SIERRA EVOLUTION TEAM
Бай Владо-Скорпа

Ivan Slavov

    Владо ти надмина себе си!   Имам въпрос - мерил ли си колко е широк моста от ВОЛВОто. Щом си сложил дългите шпилки значи е с фланците ???

Ivan Slavov

         И една молба в неделя към  10.30ч трябва да отида до пловдив да взема Гео, а Ескорта е в ремонт.    Търся някаква кола на заем. Можете ли да помогнете.......... ще почерпя :'( :'( (rofl) (rofl)

vladi tanev

нямаш грижи казваш и отиваме може да разчиташ на мен
SIERRA EVOLUTION TEAM
Бай Владо-Скорпа

vladi tanev

ами не не съм мерил моста тоест забравих,в момента е само със малките фланци тези от дисковете със черните 17-ки и големите фланци гайките хващат много малко резби и затова неги сложих тоест сложих ги но ги махнах но видимо моста от волвото е по голям
SIERRA EVOLUTION TEAM
Бай Владо-Скорпа