Цъкни реклама - спаси форум

Автор Тема: Осветление в краката за Focus  (Прочетена 6280 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Неактивен ganador

• Форд Фен
  • Ten years Ford driver
  • Публикации: 251
  • Форд: Focus Ztec-S 1.6 '00
Re: Осветление в краката за Focus
« Отговор #20 -: Ноември 22, 2012, 20:48:41 »
И аз гледах... няма никой. Но, сега съм на друга тема (комфорт-мигачи) и това осветление ще почака.

Неактивен Bobi

• Форд Фен
  • Публикации: 4734
  • Форд: Focus Mk2
« Отговор #21 -: Ноември 28, 2012, 06:52:06 »
След няколко часа, прекарани в четене на чужди форуми, ситуацията с осветлението при Фокус Мк1, Мк2 и Мк2.5 е следната:

Окабеляването и фасонките са слагани на random принцип в колите, няма значение какво оборудване е колата,  т.е. някой Титаниум или Зетек може и да ги няма, а един LX или Амбиенте да ги има. Луда работа, типична фордовска.

Другата тъпотия е, че много хора с Фокус Мк2 и най-вече Мк2.5 се оплакват от това, че дори и при наличието на фасонки, след слагане на крушка, осветлението не тръгва, защото не отива ток.  Проблемът се решава със софтуерно активиране.

Желая ви успех и късмет. Утре ще разбера дали съм късметлия или не.

Неактивен whaaazp

• Форд Фен
  • Аз ♥ Форд Клуб България
  • Публикации: 794
  • Форд: Focus MK1 1.6i          Focus MK2 2.5
« Отговор #22 -: Ноември 28, 2012, 12:54:57 »
И при мен липсваше и съответно се наложи да си прокарам окабеляване от плафона на тавана. ;)

Неактивен G_o_c_e_v

« Отговор #23 -: Ноември 28, 2012, 17:34:05 »
Днес не му простих...

Окабеляване пуснах от кабела за плафона, който върви по лявата предна колонка. Тънък черен кабел със синя лента по него. Пуснах кабели и до задните, но нямам крушки и когато ги направя ще пусна снимки отново...
Автомобила не е признак за социален статус, така че не го възприемайте, като такъв!

Неактивен elmarr1974

• Почти Форд Фен
  • Аз ♥ Форд
  • Публикации: 15
  • Форд: Ford Focus 1.6 16V 115 к.с
« Отговор #24 -: Март 12, 2021, 14:36:28 »
Аз имам Ford Focus mk2.5 и имам същия проблем с осветлението в краката.Намерих фасонките,имат кабели сложих крушки и не светнаха.Замерих с пробна лампа и до тях не стига ток.Проследих кабелите на двете фасунги,влизат в голям сноп кабели.Всичко друго свети,плафон,осветление в жабката,само тези в краката не тръгват.Как да ги пусна.