Цъкни реклама - спаси форум

Автор Тема: Препоръчаните сервизи  (Прочетена 27408 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Неактивен Bobi

• Форд Фен
  • Публикации: 4734
  • Форд: Focus Mk2
Re: Препоръчаните сервизи
« Отговор #40 -: Ноември 19, 2013, 19:42:07 »
Има ги. Просто вече сервизът и бояджийното са разделени. Ще говоря с Жоро и ще напиша по-подробно инфо тези дни. Но сервизът си е на същото място.

Неактивен rosen700

• Форд Фен
  • Аз ♥ Форд Клуб България
  • Публикации: 168
  • Форд: Ford Galaxy 1,9 TDI (Баба Яга)
Поне два добри сервиза във Варна......
« Отговор #41 -: Декември 27, 2013, 19:39:08 »
Ремонтирам си колата в два сервиза и съм много доволен. Единият е на бул."Цар освободител" 183А Юни Ауто, там си реших проблема с турбото, майстора се казва Боян Стоянов, другият е около ЖП гарата в пресечката точно зад бензиностанция OMV има оторизиран склад на едро на Bosch до тях има и сервиз...........и най-важното.....можете да сте до колата си когато я ремонтират..........бързо и евтино!
Във втория сервиз майстора се казва Митко, смени ми трите ремъка и три ролки за около 4 часа............за качеството..........компютърната диагностика която правих в последствие заради проблемите по турбината си показа, двигателя беше зацепен както трябва, после смених във втория сервиз масла филтри и маншон на едното каре и пак съм много доволен.
« Последна редакция: Декември 28, 2013, 23:41:42 от rosen700 »
С тази кола съм се заклел да съм шофьор, не монтьор......и така ще бъде!

Неактивен vanvan

• Форд Фен
  • ФокуСТник
  • Публикации: 106
  • Форд: Focus ST
« Отговор #42 -: Май 16, 2014, 10:46:40 »
Аз искам да попитам за читав сервиз, в който да погледнат и настроят геометрията на окачването на ST-то. За момента си мисля в МП Люлин да я закарам, но предполагам, че там ще е по-скъпо. Някой да препоръча нещо?

П.С. В МП Люлин иначе останах доволен от бояджийното - имах два елемента за поправка и по Каско минаха и двата, но по важното е, че направиха добра преливка и няма ядове с лака. Дори ми бяха ударили една ръка лак на предната броня без да ги моля за това (аз знаех че лака на предната броня беше леш). Е верно, не са се престарали да полират преди да нанесат лака, но все пак...

Неактивен Pyrhel

• Регионален представител
  • Публикации: 10983
  • Форд: ---
    Prius 1.8 Hybrid
« Отговор #43 -: Август 07, 2015, 16:41:07 »
Да ачна в темата, хем ще я вдигна.

Преди 2 месеца алтернатор на Ц5, днеска едни играещи обороти на 206-цата на Люси, където дълго никой не ги хвана от какво са - при Жоро в Аутосет (екс-Поликар). Не само Фордове се правят там :D
Използвайте форума, вместо системата за лични съобщения.
Нека поощрим за същото, когато ни пишат на ЛС.
Така помагаме на други в бъдеще.

Неактивен kubeta88

• Новак
  • Аз ♥ Форд
  • Публикации: 1
  • Форд: Ford Sierra 1.6 i
« Отговор #44 -: Септември 21, 2015, 13:22:13 »
Здравейте. Някой може ли да ми препоръча сервиз в Русенска област или механик. Колата ми досега не е била на такъв, но ми изгоря бензиновата помпа и трябва нова, а и искам да и направят основен преглед. Но трудно се намират коректни механици и сервизи в момента.

Неактивен bronc

• Форд Фен
  • Публикации: 112
  • Форд: Ford Focus 1.6 EcoBoost
« Отговор #45 -: Юли 25, 2019, 12:41:37 »
Един добър отзив от ТомФорд. Закарах колата заради вибрации в купето на празен ход със съмнения за заминал тампон на двигателя, макар и да не личеше да е протекъл. Оставих я в сряда в 18ч, разказах какъв е проблемът и след оглед на тампона се установи, че е за смяна. Казаха ми вариантите и колко ще струват. Цената на тампона беше добра спрямо това, което бях намерил  при проучването Оставих колата и на другия ден към обяд беше готова. Всичко точно, вибрациите ги няма вече, дадоха ми фактура и касов бон.
« Последна редакция: Юли 25, 2019, 12:43:51 от bronc »

Неактивен Жулиян

• Новак
  • Аз ♥ Форд
  • Публикации: 1
  • Форд: Ford focus 2.0 TDCI
« Отговор #46 -: Август 10, 2019, 18:15:45 »
Дълго време имах проблем с ЕГР и по-точно, когато винаги давах на контакт, колата влизаше в сервизен режим и изписваше "Engine systems fault". След като връщах ключа в начално положение или запаля, без да изчакам лампите по таблото да изгаснат, нямах проблем.Интересното беше, че в движение нямах никакъв проблем с вървежа.
 И точно тук искам да похваля сервизът на Алекс от Клуб Пежо, където ми почистиха ЕГР-а и в момента съм забравил за този проблем.Услугата струва 40 лв и силно го препоръчвам на колегите с 1.4 и 1.6 TDCi двигатели.
Сервизът е веднага след официалния сервиз на Пежо, който се намира преди голямата детелина на излизане от София по магистрала Тракия ( на самият завой след табелата за Боровец)
Здравей!
Разгледах в гугъл карти, но нещо не намирам този сервиз, за който написахте.
Нов член съм в групата и разглеждам коментари, относно добри автосервизи в гр.София, понеже ходих в един сервиз, в който ми смениха масло и филтри, но не останах доволен от обслужването като цяло...

Неактивен Ozzie

• Форд Фен
  • Публикации: 543
  • Форд: C-Max 1,6 TDCi 80kW, 2004 г.
По-добре с хубава жена на надуваем матрак, отколкото с надуваема жена на хубав матрак...