Магазин за части в София

Започната от анон, 13 Октомври 2025 23:57:53

« назад - напред »

0 Потребители и 2 гости преглеждат тази тема.

анон

Здравейте, колеги!
Нов фордаджия съм (фиеста 1.4 TDCI '04), може ли да препоръчате читави онлайн и/или физически магазини за части в София, че трябва да сменям неща по спирачната система (дискове, накладки)? Ако някой знае и добра морга, че искам да потърся употребяване фарове в по-добро състояние от моите, моля да споделя смело.
Благодаря предварително!


Жоро Петков

насауто
Оттам си взех дискове и накладки за мондеото и съм доволен.
Имат онлайн магазин можеш да се чуеш за съвет имат и физически на Рожен.

анон

Благодарско! Ще го погледна задължително

ivchotr