Цъкни реклама - спаси форум

Автор Тема: Реставрация на кожен волан  (Прочетена 278 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Неактивен nickbg321

• Почти Форд Фен
  • Аз ♥ Форд
  • Публикации: 6
  • Форд: Focus 1.0 EcoBoost '15
Реставрация на кожен волан
« -: Август 24, 2020, 10:07:19 »
Здравейте, колеги!

Коженият волан на моя Focus MK3.5 започна да се протрива на места, изпробвах разни препарати за третиране на кожа, но явно вече е твърде късно.

Видях, че има хора, които предлагат така наречената "реставрация" на кожен волан, която се състои в обработване и боядисване на кожата. Някой възползвал ли се е от подобна услуга и може ли да сподели впечатленията си? На снимки резултатът изглежда доста сполучлив, но се притеснявам от трайността на процедурата и да не започне да пуска боя, тъй като няма да е много приятно да са ми черни ръцете всеки път като сляза от колата. (tooth)

Благодаря предварително!

Неактивен Pyrhel

• Регионален представител
  • Публикации: 11245
  • Форд: ---
    Prius 1.8 Hybrid
Re: Реставрация на кожен волан
« Отговор #1 -: Август 24, 2020, 10:18:30 »
Здравей. Има хора от форума, на които са им пребоядисвали волана. Ако кожата не е протрита или изпечена и да се рони - резултатите, които съм виждал, са много сполучливи и дълготрайни. Дали си заслужава е друг въпрос, тогава цената беше 80 лева на фона на 100-120 за петапициране с естествена кожа. За мен ако е над половината от претапицирането не си струва.
Използвайте форума, вместо системата за лични съобщения.
Нека поощрим за същото, когато ни пишат на ЛС.
Така помагаме на други в бъдеще.

Неактивен nickbg321

• Почти Форд Фен
  • Аз ♥ Форд
  • Публикации: 6
  • Форд: Focus 1.0 EcoBoost '15
« Отговор #2 -: Февруари 13, 2021, 19:48:55 »
След доста двоумене най-накрая се реших да си реставрирам волана и съм доволен от услугата. Резултатът е доста сполучлив, колко точно ще трае за момента не мога да кажа, увериха ме, че ще се запази за доста време, но ще поживеем и ще видим :). Лично за мен реставрацията си заслужава, защото усещането на волана не се променя. Прилагам две снимки преди и след, ако на някой му е интересно.

Неактивен icoguns

• Форд Фен
  • Аз ♥ Форд
  • Публикации: 42
  • Форд: Mondeo MK4 1.8 TDCI
« Отговор #3 -: Февруари 14, 2021, 10:39:17 »
Резултата е впечатляващ.Изглежда много добре.Браво.

Неактивен greeny

• Почти Форд Фен
  • Аз ♥ Форд
  • Публикации: 5
  • Форд: Мондео
« Отговор #4 -: Февруари 14, 2021, 15:18:13 »
@nickbg321
Наистина изглежда много добре, и аз съм впечатлен. Може ли да дадеш инфо къде си го правил?