шум при натискане на съединителя на студено

Започната от To4kata, 19 Април 2017 21:33:10

« назад - напред »

0 Потребители и 1 гост преглеждат тази тема.

To4kata

Колеги, от няколко месеца при натискане и отпускане на съединителя, откъм коша на мотора се чува шум, нещо тихо прихлопва. Това се чува само сутрин в хладно време, като позагрее и се повиши температурата шума изчезва. Други аномалии в работата на съединителя не намирам. Има ли лек за този шум или съединителя ще ме напуска. Бензинов Фокус МК2 на 176 000 km.