Ford Focus аудио проект на Георги Хворев

Започната от audio spirit, 27 Септември 2011 23:40:21

« назад - напред »

0 Потребители и 1 гост преглеждат тази тема.

audio spirit

Ще се опитам да представя един проект на  Георги Хворев .Самия проект е плод на експериментиране кое и как да бъде разположено за максимален ефект.

1 . Head unit JVC KD-AVX2
2. Понеже автомобила се подготвя за кар аудио състезания се наложи да се спазват много правила :)  Захранващ проводник 50мм2 с предпазител 150А в рамките на 40см от клемата:

3. Проводникът задължително преминава в гумен маншон през щита на двигателния отсек:


4. Правена е часична шумоизолация


изработен нов под в багажното

проектирана е и баскаса :)

монтирана в автомобила

джобовете за говорители във вратите се опитват да следват линията на автомобила



Желанието беше да се мести касата и да се използува резервна гума. Поради тази причина баскасата е подвижна :)



Наложи се изработване на специялно гнездо за бушони с 3 позиции


вече е монтирано вна отреденото място


поглед в отделението под касата

поради повреда в едното стъпало се наложи реформа :(

........
Утре ще добавя и снимки в завършен вид :)










Bobi

Ето го и колегата, който казва " Няма и 2 kW"  :D. Ако знаете само тези жълтичките как подскачат.. Адската музика е направил колегата.Едно голямо браво! (happy)

Pyrhel

Уха, супер е музиката! Георги на Дракон като бяхме вика "влез, влез" и аз като тарикат седнах отзад. По-скоро - опитах се да седна, бас-касата ме местеше напред-назад (happy)
Машината е супер! Само купи по състезанията!
Използвайте форума, вместо системата за лични съобщения.
Нека поощрим за същото, когато ни пишат на ЛС.
Така помагаме на други в бъдеще.

petarrs

Този фокус си го спомням от Speed феста през 2007 в София. Много добре свиреше. Задната му чистачка не се доляпяше до стъклото  :D

beware of the monster

Vas

Яката работааа  (thup)  (thup) Ще се оглеждам в Пловдив за този Фокус  ;)

audio spirit

Цитат на: petarrs в 28 Септември 2011 10:05:18
Този фокус си го спомням от Speed феста през 2007 в София. Много добре свиреше. Задната му чистачка не се доляпяше до стъклото  :D
Благодаря за оценката  (thup)
Онзи Форд също беше наша продукция но се наложи да се развали системата по желание на клиента. Сега се реши да се реализира подобен проект с наш автомобил  ( Иначе много си приличат нали ?  :-* Като две капки боза  :))
2006-2007 -ма година още прохождахме като SPL проекти. Заповядай сега за да видиш , че сме се поучили от грешките и сме направили и доста подобрения. Георги се пребори тази година за първото място на EMMA Balkan Sound & Tuning 2011 в Плевен в категория Master. :)
п.п.
Само да се мерне през сервиза за да щракна една бърза фотосесия  ;)

Racinga

и аз бях на ЕММ и с очите и ушите си видях и чух тази кола, наистина много добре свири фордчето евала  (beer) и само на пред ( ако не си приключил де )

Pyrhel

Използвайте форума, вместо системата за лични съобщения.
Нека поощрим за същото, когато ни пишат на ЛС.
Така помагаме на други в бъдеще.

Светльо

Просто уникално и брутално! Евала за труда и мерака с който е правен, и дано го видим на събора  ^-^