Спирачни системи Mintex

Започната от Pyrhel, 03 Октомври 2011 23:15:50

« назад - напред »

0 Потребители и 1 гост преглеждат тази тема.

Pyrhel

Със Сашо се заговорихме за дискове и накладки и стана въпрос за Минтекс. Английски са и като се разрових се за подробности и се оказа, че са собсвеност на TMD Friction Group, като пък техни продукти се използват за оригинално вграждане. Като цяло тия образи се занимават само със спирани с-ми и то не само на автомобили, а и за много по-сериозни работи - газови турбини, влакове...

Имат и богат избор на модели, ще се разровя още за тях за мнения и впечатления. Ако някой пък има такива - ще е супер да сподели!
Използвайте форума, вместо системата за лични съобщения.
Нека поощрим за същото, когато ни пишат на ЛС.
Така помагаме на други в бъдеще.


petarrs

Аз съм решил сега около коледа да си поръчам дискове с наклатки такива. Какви цени просто  :D.... Ама искам нарезани и надупчени  O:-) дано са добри.

beware of the monster

Pyrhel

Тук може да се въведе FINIS кода от форд и да се види кой продукт може да се използва за заместител: Competitor Part Lookup
Използвайте форума, вместо системата за лични съобщения.
Нека поощрим за същото, когато ни пишат на ЛС.
Така помагаме на други в бъдеще.

Pyrhel

Да споделя впечатления. Предни дискове и накладки на мондео 3, задни накладки с оригиналните дискове. Спират добре, цапат доста джантата. ОБАЧЕ дисковете ми се изкривиха, предполагам е защото ми беше леко запекал единия водач и съм минал около 4-500 км извънградско с леко натисната накладка.
Миро не е имал такива случки с каране с натисната накладка, обаче и той спомена, че се усеща крив диск. Нещо май-май... :) А дисковете и накладките ни би трябвало да са оригинални - поръчани от UK, дойдоха неразпечатани в кутиите с холограмата на TMD Friction.
Използвайте форума, вместо системата за лични съобщения.
Нека поощрим за същото, когато ни пишат на ЛС.
Така помагаме на други в бъдеще.

Gredarov

Това не говори много добре за качеството на изработката.