Проблем със запалването на Форд Мондео

Започната от IvanNikolov0402, 04 Ноември 2021 22:29:49

« назад - напред »

0 Потребители и 1 гост преглеждат тази тема.

IvanNikolov0402

Здравейте,имам следния приблем със Мондео мк4 2.0 дизел 140 к.с. При запалване на двигателя ситрин колата си пали безпроблемно,проблемът идва когато я карам повече и вече е загряла ,тогава спира да пали,стартера върти но колата не пали. На скорост пали веднага. Преди ми го правеше само лятото но започна и сега в по-хладно време. Сменях датчик на колянов вал,нафтова пампа с регулатори, премахнат ми е ЕГР клапъна и ДПФ. Някой ако се е сблъсквал с подобен проблем ще съм много благодарен за информацията!