мнения за Мондео Мк3

Започната от miromir, 04 Юли 2015 17:40:25

« назад - напред »

0 Потребители и 1 гост преглеждат тази тема.

Alexi

добре изглеждат машинките но трябва да се видят на място както и диагностика в сервиз .. синята от МР стои много отдавна имай го предвид