Оборотите играят МОНДЕО МК3 TDCI 130

Започната от chokolino771, 07 Май 2015 21:50:59

« назад - напред »

0 Потребители и 1 гост преглеждат тази тема.

V.Buzev

Сипвам нафта от Еко или Ромпетрол. Не намирам особена разлика във вървежа единствено много зле беше работата като заредих от Шел обикновена нафта. Това ми беше първото и последно зареждане на Шелска обикновена нафта - В повер нитро е ок ама е скъпичка. Реално сега като се замисля почна да го прави това откакто заредих на Еко миналия вторник. Май ще си зареждам само на Ромпетрол.