Как да си направим ключ от Jaguar за Mondeo Mk1/Mk2

Започната от Bobi, 03 Ноември 2011 23:23:17

« назад - напред »

0 Потребители и 1 гост преглеждат тази тема.

Bobi

Цялата процедура е доста лесна и изисква едиствено малко сръчност.
Първата ни работа е да да разделим горната и долната половина на ключа.




За да използваме ключето на Мк2, е нужно транспондерът в горната част да бъде заменен с такъв от ключ на Мк2.
Следващата стъпка е да изрежем пластмасата отгоре на долната половина на ключа с някакъв нож. Трябва да внимаваме да не прецакаме нещо, защото след присаждането на електрониката ще залепим изрязаното парче обратно с някакво секундно лепило.След като сме изрязали парчето пластмаса, виждаме транспондера, който трябва да заменим с такъв от Мондео Мк2.



Наместваме добре и залепяме изрязаното парче пластмаса, так че да се затваря без да заяжда.Добре е, когато сме го товорил ида сменим и батерията.




Отвяраме капачето и виждаме гледката, кяото е на долната снимка. Отвиваме болтчето и заменяме батерията, която се намира под платката.