Сваляне на кола от регистрация.

Започната от ValkataFF, 27 Декември 2012 09:58:45

« назад - напред »

0 Потребители и 1 гост преглеждат тази тема.

ValkataFF

Въпросът ми е следния,колата вече замина за скрап ,свалени са и номерата и до колко работни дни трябва да се ходи до КАТ за да я сваля от регистрация.И какви документи трябва да предоставя в КАТ за нея.


hotblooded

 Скрап-аджиите трябва да ти дадът една бележка иначе без нея не ставаше в КАТ.

P.Kostadinov

Утре ще ти дам пълен и обстоен отговор на въпроса.Тъй като сега е късно и ме болят очите вече... :)
Карай толкова бързо,колкото бързо би могъл да спреш !

Alexander

Ако може и някой да каже, дали лично собственика на колата трябва да иде или може и друг? :)

Благодаря!
"Kолкото мастурбацията може да бъде секс, толкова и карането на нова, скъпа и мощна кола на газ е удоволствие!"

by hotblooded


P.Kostadinov

Цитат на: Alexander в 28 Декември 2012 09:36:29
Ако може и някой да каже, дали лично собственика на колата трябва да иде или може и друг? :)

Благодаря!
С пълномощно може разбира се.Иначе е за предпочитане сам да си отидеш.
А иначе за сваляне от регистрация се ходи в КАТ с талоните на колата + двата рег.номера и на място се съставя заявление и си готов.Не е кой знай каква философия :)
Карай толкова бързо,колкото бързо би могъл да спреш !

hotblooded

 Oсвен в КАТ - трябва и в районното кметство да я "отпишеш".

ValkataFF

Благодаря на отзовалите се ,мисля че събрах доста  информация.Само да ви питам ,колата е предадена за срап на 20.12 .12 и по край празниците не ми остана време да се отиде до КАТ.Та тази работа ще я свърша към 1 или 2 седмица на новата година ,според вас ще имали някакъв проблем като съм се забавил и дали да се очаква някаква глобичка.

P.Kostadinov

Цитат на: ValkataFF в 28 Декември 2012 17:07:50
Благодаря на отзовалите се ,мисля че събрах доста  информация.Само да ви питам ,колата е предадена за срап на 20.12 .12 и по край празниците не ми остана време да се отиде до КАТ.Та тази работа ще я свърша към 1 или 2 седмица на новата година ,според вас ще имали някакъв проблем като съм се забавил и дали да се очаква някаква глобичка.
Не съм много сигурен,но както при регистрация мисля че е - 2 седмици.А после глобите са някакви мижави 20-30-40лв според зависи от времето.. нещо такова беше но не помня много добре.А ако беше във Варна нямаше да имаш глоба :)  8)
Карай толкова бързо,колкото бързо би могъл да спреш !