Препоръчайте добър сервиз в Плевен ?

Започната от canister, 14 Януари 2025 09:46:01

« назад - напред »

0 Потребители и 1 гост преглеждат тази тема.

canister

Досега попадам само на неграмотни  :'(


canister

Супер ,никой ли незнае читав сервиз в Плевен

Alexi

не само в Плевен ,аз като цяло не знам читав сервиз  :D

Жоро Петков

Ако напишеш за какво ти трябва може някой колега да сподели в околностите.
То със сервизите е като с филмите - на някои им харесват на други не...

canister

Теч на масло някаде около горивната помпа ,отпред на двигателя като погледнеш няма отзад освинено всичко .

Ozzie

@canister
Ако си с двигател 2,0 дизел от Пежо, пускам връзка към мнение, което може да е от полза. Ако не ти отваря схемите или иска регистрация за да ги видиш, пиши да ги изтегля и да ги публикувам тук.

https://peugeotclub.info/forum/viewtopic.php?p=1473005#p1473005
По-добре с хубава жена на надуваем матрак, отколкото с надуваема жена на хубав матрак...

ivchotr

В линка се коментира изкривяване на двете части от корпуса на редуктура, който задвижва помпата. Ако се шлайфат леко, колкото да се обере кривината и се сложи евентуално една идея по-висока гарнитура, това би решило проблема с теча от това място.