C-MAX 2006г. Съобщение на борд.компютъра

Започната от Митака 75, 26 Май 2019 00:27:40

« назад - напред »

0 Потребители и 1 гост преглеждат тази тема.

Митака 75

От извесно време ми изписва проблем със системите на двигателя и светва червената лампа.След като загася и после запаля съобщението и лампата ги няма.Дайте идея какво е това и от къде идва този проблем.Благодаря предварително.


Ozzie

#1
Влез в тест менюто и виж за записани грешки.
За влизане в тест менюто - задържаш бутона за нулиране на дневния километраж, даваш на контакт и после сменяш показателите със същия бутон... или май беше от другия, с който се сменяха показанията на борд- компютъра. Ще го установиш в движение.
Има клипчета и подробни обяснения тук там.
За по- точна информация относно записани грешки - закачане на диагностика.
С гадаене  няма как да познаем, защо светват въпросните индикации.
По-добре с хубава жена на надуваем матрак, отколкото с надуваема жена на хубав матрак...