Здравейте. Имам намерение да се сдобия с Фокус 1.6 мотор 99-2001 г. Кажете как е мотора и като цяло колата. Проблеми и съвети за покупка на такъв автомобил. Мерси
Общо взето добър автомобил окачване двигател всичко,има малки забележки но са поправими и те са нужда от регулиране на клапаните защото не е с хидравлични повдигачи и капризни кабели свещи и бобина и успех с добър екземпляр преди всичко