Форум на FordBG.com

Моделите на Форд => Focus / C-Max => Темата е започната от: ivoshaklev в 21 Май 2017 09:40:16

Заглавие: Focus 1.6 Искам съвет.
Публикувано от: ivoshaklev в 21 Май 2017 09:40:16
Здравейте. Имам намерение да се сдобия с Фокус 1.6 мотор  99-2001 г.   Кажете как е мотора и като цяло колата. Проблеми и съвети за покупка на такъв автомобил. Мерси
Заглавие: Re: Focus 1.6 Искам съвет.
Публикувано от: andi в 21 Май 2017 15:29:23
Общо взето добър автомобил окачване двигател всичко,има малки забележки но са поправими и те са нужда от регулиране на клапаните защото не е с хидравлични повдигачи и капризни кабели свещи и бобина и успех с добър екземпляр преди всичко