Колата е 90коня тди или тдди незнам точно 90коня 2002 г.
След потегляне изгасна и до там просто не пали, закарах я на сервиз за диагностика а от там ми казаха електроника на гнп. Намерихме гнп втора употреба накараха ме да го дам да му изчистят кодовете и го сменихме но резолтата е същият. Колата си я прибрах и така седи в кома. Дайте идея че при нас майсторите са кът?
А обучихте ли новата електроника? Че без тая стъпка няма да запали никога...
Цитат на: Pyrhel в 12 Май 2017 23:01:19
А обучихте ли новата електроника? Че без тая стъпка няма да запали никога...
Как се обучава? Чесно да ти кажа нищо не разбирам но силно се съмнявам да са обучили нещо. Знам само че платих да изтрият някакви кодове от помпата.
Компът на помпата трябва да се опознае с другия. Иначе няма да стане работата.
Пуска ли нафта на дюзите? Щом е тдди би трябвало да се види. Ако компа на помпата не се адаптира, няма да отваря клапана на помпата. Щом са "трили" нещо явно са го обучавали, но нещо не е като хората.