Здр. Колеги скоро закупих фокус 2002г. Доволен съм от колата оправих дребните проблеми , който имаше но остана един проблем с задните стъкла. И двата задни прозореца не работят от предноте и задните копчета . Десния като тръгна да го дигам си слиза сам. Когато искм даа ги дигна с комфорт модула се дига само левия. Има ли вариянт да не работят задните от бушон или е от модула. Реших първо да пиша преди да разглабям вратите. Благодаря предварително и се извинявам , ако темата не е за тук.
"Десния като тръгна да го дигам си слиза сам."
Т.е. като натиснеш да се вдигне, той слиза?
Щом от дистанционното се вдига единия, другия пробвал ли си да мине обучението за вдигането?
Пробвано е всичко . Нямам време да ги отворя. Като тръгна да дигам десния слиза до долу.
Проблема е решен. Бяха изклучени и двете букси от вратите. Страното е ,че беше изклучено копчето за багажника и задните стъкла. Може да се премахне темата ,ако прецени модератора.