Колеги моля скоро ще ми се наложи да сменя съединител на колата....
Та въпросът ми е някой сменял ли е колко му е лгна като цифра. Също искам да попитам
Притискателен диск и феродото задължително ли трябва да са нови??? или само лагера и феродото
надявам се да има колеги от Пловдив за да може да ме насочат за майстор
След като ще разглабяш, сменяваш всичко за да не се наложи после пак да сваляш скоростите. Също и семеринга е желателно...
Колега скоро сменя , 280 лв комплекта LUK с отстъпка / претискател , феродов и лагер помпа / сменя се всичко задължително .
За труд както се договориш , на него му взеха 100 лв но за по малко едва ли ще се навие някой !
Благодаря ви за отзивите
Бяхте ми много полезни :)
Имам нужда от добър майстор в Пловдив