Здравейте. Взе да ме дразни поскръцването на пластмасовите елементи в купето и съм решил да ги облепя с карбоново фолио - дано се уплътнят и спрат ;D , а и колата ще придобие по-готин вид отвътре. Та въпроса ми е някой запознат ли е със свалянето на тези елементи? Прегледах из книжката, но няма инструкции как се свалят. Имам впредвид тези светлите, защото скърцането идва точно от там, особено от пластинката на ръчната ;D
http://images.newcars.com/images/car-pictures/original/2012-Ford-Focus-Sedan-S-4dr-Sedan-Interior-Driver-Side.png