Форум на FordBG.com

Общи раздели => Двигател / Скорости => Темата е започната от: БориславБойков в 06 Април 2017 23:13:17

Заглавие: focus/mondeo
Публикувано от: БориславБойков в 06 Април 2017 23:13:17
Здравейте колеги по стечение на обсоятелствата ми се върти една идея в главата.. имам напълно оборудван двигател за мондео 2.0 бензин от 1996 (мк1?!) обаче автомат.. би ли паснал дори и с малко преправяне на коша и на ръчната скоростната кутия на фокус 1.8 тдци мк1 ?
Заглавие: Re: focus/mondeo
Публикувано от: К.Методиев в 06 Април 2017 23:23:42
Фокус го има с този мотор, така че да, разликите в двулитровия мотор на фокус и мондео мк1 е само в главата и буталата, закрепването ще пасне.
Заглавие: Re: focus/mondeo
Публикувано от: Alexi в 07 Април 2017 08:50:09
кутията на дизелов мотор ще му дойде дългичка като предавки,трябва да я смениш и нея