Започнаха да се въртят реклами на сервизи извършващи водородно почистване на двигателя ( бензин и дизел ) . Смятам при повечко свободно време да отида. Ако някой ме е изпреварил нека сподели дали има ефект.
Тема за декарбонизирането (http://fordbg.com/forum/index.php?topic=8861.0).