Здравейте! Таблото на колата ми не свети (цялото).. Интересува ме как бих могъл да го оправя, да го включа да свети? Бушон ли е проблема или някъде другаде по инсталацията? Благодаря предварително!
Най-вероятна причина за да не свети - изгорели крушки :)