Форум на FordBG.com

Моделите на Форд => Focus / C-Max => Темата е започната от: diahspas в 12 Март 2016 16:09:33

Заглавие: Проблем със светлините на таблото на Ford Focus 1.6
Публикувано от: diahspas в 12 Март 2016 16:09:33
Здравейте! Таблото на колата ми не свети (цялото).. Интересува ме как бих могъл да го оправя, да го включа да свети? Бушон ли е проблема или някъде другаде по инсталацията? Благодаря предварително!
Заглавие: Re: Проблем със светлините на таблото на Ford Focus 1.6
Публикувано от: ihovahi в 12 Март 2016 22:19:16
Най-вероятна причина за да не свети - изгорели крушки :)