здравейте колеги.имам проблем с фокусника.когато е студена па няма никаква мощност.повече от 120 не върви и то с голям зор.няма грам дим отэад.това е след ремонт на гнп преди 4-5 месеца.по точно електрониката на гнп.
колеги май става въпрос за авансаторния клапан.може ли да се смени само той.
колеги някой знае ли точно какъв е модела на гнп на моя фокусник.къде се намира авансаторния клапан че май ми прави проблеми.може ли да се смени само той.помагайте
Може, седи под тръбите на помпата, но нз дали ще стане без сваляне.
Колега имаш предвид срещу радиатора.ниско долу.правилно ли съм разбрал. 8)
Клапана който е от долу на помпата вариатор е описан тук. Този който е под изходните тръби.
(http://aws-cf.caradisiac.com/prod/mesimages/440065/bomba-vp44.jpg)
Проблема се задълбочава колеги.теч на нафта.незнам от къде.динамото цялото е мокро.може ли да е от този клапан под изх.тръби.
Колеги помагайте.цените за които чувам на този етап не ме устройват. :'(