Форум на FordBG.com

Моделите на Форд => Focus / C-Max => Темата е започната от: georgi1975 в 17 Февруари 2016 13:14:13

Заглавие: нафтова помпа
Публикувано от: georgi1975 в 17 Февруари 2016 13:14:13
здравейте колеги.имам проблем с фокусника.когато е студена па няма никаква мощност.повече от 120 не върви и то с голям зор.няма грам дим отэад.това е след ремонт на гнп преди 4-5 месеца.по точно електрониката на гнп.
Заглавие: Re: нафтова помпа
Публикувано от: georgi1975 в 17 Февруари 2016 18:09:14
колеги май става въпрос за авансаторния клапан.може ли да се смени само той.
Заглавие: гнп
Публикувано от: georgi1975 в 09 Март 2016 09:30:41
колеги някой знае ли точно какъв е модела на гнп на моя фокусник.къде се намира авансаторния клапан че май ми прави проблеми.може ли да се смени само той.помагайте
Заглавие: Re: нафтова помпа
Публикувано от: К.Методиев в 09 Март 2016 19:12:50
Може, седи под тръбите на помпата, но нз дали ще стане без сваляне.
Заглавие: Re: нафтова помпа
Публикувано от: georgi1975 в 10 Март 2016 06:27:43
Колега имаш предвид срещу радиатора.ниско долу.правилно ли съм разбрал. 8)
Заглавие: Re: нафтова помпа
Публикувано от: К.Методиев в 10 Март 2016 23:51:37
Клапана който е от долу на помпата вариатор е описан тук. Този който е под изходните тръби.

(http://aws-cf.caradisiac.com/prod/mesimages/440065/bomba-vp44.jpg)
Заглавие: Re: нафтова помпа
Публикувано от: georgi1975 в 12 Март 2016 08:58:45
Проблема се задълбочава колеги.теч на нафта.незнам от къде.динамото цялото е мокро.може ли да е от този клапан под изх.тръби.
Заглавие: Re: нафтова помпа
Публикувано от: georgi1975 в 12 Март 2016 13:04:38
Колеги помагайте.цените за които чувам на този етап не ме устройват. :'(