Форум на FordBG.com

Моделите на Форд => Mondeo => Темата е започната от: valentin1 в 02 Август 2015 17:45:16

Заглавие: Странно поведение на климатика на Ford Mondeo
Публикувано от: valentin1 в 02 Август 2015 17:45:16
Отскоро карам Ford Mondeo 2.0 (145 Hp) 2001. Днес обаче усетих топла струя въздух в краката ми въпреки че климатика беше изключен. Пътувах с жена ми и при нея същото: духа топло в краката на изключен климатик. Пуснах климатика както си трябва и духането в краката спря. Спирам климатика с OFF и веднага усещам пак струята в краката си. 
Или съм натиснал нещо или е развален, до този извод стигнах.
Вие какво мислите.
Само да кажа, че не духа през цялото време. Пончкога спира, но най-често си духа.
Заглавие: Re: Странно поведение на климатика на Ford Mondeo
Публикувано от: hotblooded в 02 Август 2015 20:08:13
 При мен на два пъти се е случвало да духа топло и на вкл. климатик. Мисля че се бъгваше когато изгасиш на климатик, а после преди да запалиш го изключиш.... Колкото до твоя случай - може нещо управлението на клапата за топло студено да се е прецакало..