Здравейте,
Някой има ли картите за Mondeo MK3 Ford Denso East Europe 2010 Update 4.40?!
Когато пусна навигацията ми казва, че диска не е map dvd, при положение, че е?!
Иначе имам и стария и новия диск с картите, ни единия ни другия приема като диск с карти.
ДВД-то чете, тъй като през него ъпдейтнах до 4.40.
Благодаря предварително на отзовалите се.
Смел си, щом ъпдейтваш Denso-то :D
Проблемът веднага след ъпдейта ли стана или мина известно време и тогава?
Ами да ти кажа... до сега не съм видял карта на Денсото... като взимах монеото, човека щеше да ми обяснява какво що ама не остана време :D
И ъпдейтнах аз денсото, но продължава да ми казва, че не е мап двд.
Не, че ще е подробна картата, но ме дразни фактът, че не съм виждал при мен как работи.
Тази хуйня (да ме извинява модератора) си иска само оригинални дискове иначе - неще да се ъпдейтва. Отделно че за България е спряла на ниво 2006та година и то само в големите градове и само първокласните пътища и магистралите. Ако бъркам - някой да ме поправи.
Иво, има за 2010 карти. Явно диска не ми е подходящия за ъпдейта... Лошото, е че трябва да е двуслоен диск +r на вербатим и да се запише с неро.
Колеги имам Focus 2007 с тази навигация имали изобщо някаква читава карта за нея?Купих вече два диска и греда без успех
Колега имам навигация като твоята от профила ти успя ли да намериш
читава карта за нея?
Цитат на: Христо Несторов в 18 Август 2017 16:56:42
Колеги имам Focus 2007 с тази навигация имали изобщо някаква читава карта за нея?Купих вече два диска и греда без успех
Купувам софтуерен ъпдейт 4.40 заFord Denso ?
Колега а карта имаш ли?