Форум на FordBG.com

Общи раздели => Сервизно обслужване => Темата е започната от: infinity_bg в 30 Януари 2014 00:18:41

Заглавие: FORD ETIS IDS (10.2012) + CRACK налична!
Публикувано от: infinity_bg в 30 Януари 2014 00:18:41
Здравейте, имам налична горепосочената версия, която е кракната. Ако някой му трябва да свирка, ще я кача на уеб сървара и ще дам линк към него за теглене. Версията работи успешно на Win 8.1, 64 бита, като даже може да се ъпдейтва от интернет.  8) В архива има крака и описание как се инсталира.
Заглавие: Re: FORD ETIS IDS (10.2012) + CRACK налична!
Публикувано от: opex в 30 Януари 2014 16:07:20
Т.е. би трябвало да работи и на Уин7/64? Линк плс :)
Заглавие: Re: FORD ETIS IDS (10.2012) + CRACK налична!
Публикувано от: infinity_bg в 31 Януари 2014 11:19:37
http://46.40.106.230:8087/FORD.rar (http://46.40.106.230:8087/FORD.rar)

В папката Crack! Ford e-TIS 11.2011 има текстови файл. Спазвай ниструкциите които са дадени там. После за ъпдейтването ще има да чакаш доста време... Много бавно се теглят тези ъпдейти. Поне една вечер цялата че и повече. Аз още чакам че я минах моята от руски на английски, и не съм сигурен още че всичко ще работи после, но не пречи да се пробва. Сега тегля и програмата за частите на Форд 2013 година
Заглавие: Re: FORD ETIS IDS (10.2012) + CRACK налична!
Публикувано от: opex в 31 Януари 2014 19:27:34
Свалям я, благодаря ти. Сподели ако има някакви проблеми след смяната на езика или след инсталирането на ъпдейтите да не би да затрият crack-a.
Заглавие: Re: FORD ETIS IDS (10.2012) + CRACK налична!
Публикувано от: infinity_bg в 31 Януари 2014 23:04:55
За сега си бачка и след ъпдейтите (rock)
Заглавие: Re: FORD ETIS IDS (10.2012) + CRACK налична!
Публикувано от: Nebhotep в 04 Февруари 2014 09:35:57
При мен всичко се ъпдейтна, обаче постоянно излиза прозорец при избор на функция от менюто:

(http://prikachi.com/images/401/7028401K.png)

Въпреки това, като се затвори ръчно, работата продължава.

При мен работи само опцията за TSB и механични ремонти. За електрическите схеми иска онлайн достъп с потребителско име и парола на:

https://www.wslx.dealerconnection.com/default.cgi?back=http%3A%2%2Fetis.dealerconnection.com%2Ffordservice%2FserviceScheduleForm.do%3Fvin%3DWF0SXXGBWS8E22057 (https://www.wslx.dealerconnection.com/default.cgi?back=http%3A%2%2Fetis.dealerconnection.com%2Ffordservice%2FserviceScheduleForm.do%3Fvin%3DWF0SXXGBWS8E22057)

Ето тези менюта само работят:


(http://prikachi.com/images/432/7028432g.png)

(http://prikachi.com/images/435/7028435w.png)
Заглавие: Re: FORD ETIS IDS (10.2012) + CRACK налична!
Публикувано от: К.Методиев в 09 Април 2014 09:27:40
Някой да има идея защо схемите не ми излизат, всичко си работи коректно, но схемите ми излизат така.

(https://dl.dropboxusercontent.com/u/68873993/ids.jpg)
Заглавие: Re: FORD ETIS IDS (10.2012) + CRACK налична!
Публикувано от: Nebhotep в 09 Април 2014 09:34:04
Май нещо не се понася с Windows 8-цата ти? При мен на 7 излиза нормално. Виж опциите за езиците в настройките на програмата.
Заглавие: Re: FORD ETIS IDS (10.2012) + CRACK налична!
Публикувано от: К.Методиев в 09 Април 2014 10:01:06
С 7-ца съм, механичните части нямат проблем, само на по старите автомобили ми излизат така схемите.
Заглавие: Re: FORD ETIS IDS (10.2012) + CRACK налична!
Публикувано от: Pyrhel в 09 Април 2014 10:30:56
Проблемът е браузъра. По спомен искаше някаква по-стара версия на IE,за да може да отвори определения файл, в който е схемата.
Заглавие: Re: FORD ETIS IDS (10.2012) + CRACK налична!
Публикувано от: К.Методиев в 09 Април 2014 13:22:05
Ясно мерси.
Заглавие: Re: FORD ETIS IDS (10.2012) + CRACK налична!
Публикувано от: Lubimec_13 в 09 Април 2014 16:21:44
Цитат на: infinity_bg в 31 Януари 2014 11:19:37
http://46.40.106.230:8087/FORD.rar (http://46.40.106.230:8087/FORD.rar)

В папката Crack! Ford e-TIS 11.2011 има текстови файл. Спазвай ниструкциите които са дадени там. После за ъпдейтването ще има да чакаш доста време... Много бавно се теглят тези ъпдейти. Поне една вечер цялата че и повече. Аз още чакам че я минах моята от руски на английски, и не съм сигурен още че всичко ще работи после, но не пречи да се пробва. Сега тегля и програмата за частите на Форд 2013 година

А дали може да се намери тази програма на друго място, защото линка даден от колегата не е активен.
Заглавие: Re: FORD ETIS IDS (10.2012) + CRACK налична!
Публикувано от: lesho82 в 28 Ноември 2014 18:54:56
Здравейте колеги,
Ще Ви бъда много благодарен ако дадете отново линк за сваляна на програмата или ме насочите от къде мога да я изтелгя. Благодаря предварително!
Заглавие: Re: FORD ETIS IDS (10.2012) + CRACK налична!
Публикувано от: Удо в 01 Декември 2014 20:58:29
И аз бих искал да се възползвам...
Заглавие: Re: FORD ETIS IDS (10.2012) + CRACK налична!
Публикувано от: dtrifonov в 07 Декември 2014 17:34:22
Има я в http://rutracker.org/ (http://rutracker.org/)
Заглавие: Re: FORD ETIS IDS (10.2012) + CRACK налична!
Публикувано от: vesselin в 21 Декември 2016 17:36:58
Здравейте!
Опитвам се да изтегля всички актуализации на FORD ETIS IDS 2015, но стигам винаги до първата актуализация etis20150211000000en_ex_vl, която не може да се инсталира. Всички останали актуализации до 20.12.2016 се инсталират. Ако някой ползва към този момент програмата да сподели информация дали има такъв проблем или да посочи решение.
Благодаря предварително!
Заглавие: Re: FORD ETIS IDS (10.2012) + CRACK налична!
Публикувано от: Pyrhel в 21 Декември 2016 18:02:51
А имаш ли някаква основателна причина да ъпдейтваш?
Заглавие: Re: FORD ETIS IDS (10.2012) + CRACK налична!
Публикувано от: vesselin в 21 Декември 2016 19:35:17
Цитат на: Pyrhel в 21 Декември 2016 18:02:51
А имаш ли някаква основателна причина да ъпдейтваш?
Ами при старата версия 2012 изискваше да се премине към 2015 и заради това се наложи този ъпдейт. И сега не мога да използвам програмата. Излиза ми съобщение /виж прикачения файл/ и сега нямам достъп до опцията за Автомобил.
Заглавие: Re: FORD ETIS IDS (10.2012) + CRACK налична!
Публикувано от: Pyrhel в 21 Декември 2016 23:33:04
Затова не се ъпдейтват тия програми (tooth) Можеш да пробваш да изчистиш всички свалени файлове, да спреш всякакви антивирусни, включително и на windows-а и да опиташ пак. Другия вариант е да се върнеш назад с версиите. Ако не пазиш старата инсталация, ето един hash, с който можеш да свалиш 10.2012 (1.4014): 0ea1623f151f064b4d4f3fba7788a9dc18c6e3b2
Инсталираш, лекуваш и никакви ъпдейти, че не се харесват с неоригиналните.
Заглавие: Re: FORD ETIS IDS (10.2012) + CRACK налична!
Публикувано от: vesselin в 22 Декември 2016 07:53:40
Цитат на: Pyrhel в 21 Декември 2016 23:33:04
Затова не се ъпдейтват тия програми (tooth) Можеш да пробваш да изчистиш всички свалени файлове, да спреш всякакви антивирусни, включително и на windows-а и да опиташ пак. Другия вариант е да се върнеш назад с версиите. Ако не пазиш старата инсталация, ето един hash, с който можеш да свалиш 10.2012 (1.4014): 0ea1623f151f064b4d4f3fba7788a9dc18c6e3b2
Инсталираш, лекуваш и никакви ъпдейти, че не се харесват с неоригиналните.
Разбрах какво не трябва да правя, но как да спра тези актуализации след като сами се свалят файловете.
Благодаря за помощта!
Заглавие: Re: FORD ETIS IDS (10.2012) + CRACK налична!
Публикувано от: Pyrhel в 22 Декември 2016 23:17:09
Спираш интернета, когато са й включени сървисите. Или виртуалка без и-нет.
Заглавие: Re: FORD ETIS IDS (10.2012) + CRACK налична!
Публикувано от: vesselin в 17 Януари 2017 09:19:03
Благодаря за информацията относно спиране на Интернет.
Свалих отново версията 10.2012 (1.4014) от руския тракер, но за съжаление не е активна информацията за механични ремонти за Форд фокус 1,6 TDCI 2007 година. Ако някой има версия с активни механичен ремонт ще помоля да сподели информация от къде да изтегля.


Понеже никой нищо не сподели за моя проблем, аз ще споделя нещо което може да бъде в помощ на някой в тази връзка.
Открих в Интернет онлайн ръководство с различни модели на Форд.
http://workshop-manuals.com/ford/