Форум на FordBG.com

Всичко и Всички => Новини / Ревюта / Медия => Темата е започната от: Pyrhel в 21 Октомври 2011 22:58:26

Заглавие: Бижу от автомобилни части
Публикувано от: Pyrhel в 21 Октомври 2011 22:58:26
Автомобилните части са най-добрият приятел на жената! (rofl)

Красивите бижута са женска страст, мощните автомобили – мъжка. Или поне такъв е стереотипът. Какво се получава, ако съчетаем и двете? Освен всемирно щастие и разбирателство, разбира се. Уникална по рода си огърлица от ненужни автомобилни части!

Идейното хрумване е на дизайнерката Катрин Хоукинс, а аксесоарът е по повод стотния рожден ден на Ford.

Катрин превръща изпадналите гайки и пружини, копчетата от старото CD на автомобила в огърлица, достойна за Клеопатра, ако тя, разбира се, живееше в една техноера. Бижуто изумява със симетрия и ефектност.

"Когато при мен пристигна кутията с части от Ford Focus, много се вълнувах, защото не знаех какво да очаквам. Нямам шофьорска книжка и не знам за какво точно служат автомобилните джаджи. Но след като разгледах внимателно с какво разполагам, идеите веднага се родиха в главата ми." споделя авторката на единствения по рода си аксесоар.

Много често жените се оплакваме, че половинките ни обръщат повече внимание на колата, отколкото на нас. Така че с подобно нещо на врата си, определено може да привлечем вниманието на силния пол.
(http://static.jenite.bg/pictures/284238_350_.jpg)(http://static.jenite.bg/pictures/284236_350_.jpg)(http://static.jenite.bg/pictures/284237_350_.jpg)

Взето от jenite.bg (http://jenite.bg/%D0%91%D0%B8%D0%B6%D1%83-%D0%BE%D1%82-%D0%B0%D0%B2%D1%82%D0%BE%D0%BC%D0%BE%D0%B1%D0%B8%D0%BB%D0%BD%D0%B8-%D1%87%D0%B0%D1%81%D1%82%D0%B8_l.a_i.117175.html) И не... Не го следя този сайт (grin)
Заглавие: Re: Бижу от автомобилни части
Публикувано от: hitrata_lisi4ka в 23 Октомври 2011 14:52:10
Хахах...аре ся оправдания  :))
Значи, ето такова искам да ми подариш за Коледа!