Здр, с удоволствие ви съобщавам че на 13.07 на писта Хасково има нощно дрифт шоу на което ще участват 3 клубни(дай боже 4) автомобила.Това са Миро,Миро и Виктор.Който може нека заповяда вход 5 лв.Начало 17:00 часа.
Утре тръгване от Стара Загора 14:00 часа от Зарата в К.Ганчево.My Link (https://maps.google.bg/maps?q=%D0%A1%D1%82%D0%B0%D1%80%D0%B0+%D0%97%D0%B0%D0%B3%D0%BE%D1%80%D0%B0,+%D0%98%D0%BD%D0%B4%D1%83%D1%81%D1%82%D1%80%D0%B8%D0%B0%D0%BB%D0%B5%D0%BD,+%D0%9F%D0%B0%D1%82%D1%80%D0%B8%D0%B0%D1%80%D1%85+%D0%95%D0%B2%D1%82%D0%B8%D0%BC%D0%B8%D0%B9+19%D0%90+%E2%80%8E&hl=bg&ie=UTF8&ll=42.406886,25.638978&spn=0.008635,0.021136&sll=42.739946,25.91406&sspn=1.099374,2.705383&hq=%D0%98%D0%BD%D0%B4%D1%83%D1%81%D1%82%D1%80%D0%B8%D0%B0%D0%BB%D0%B5%D0%BD,+%D0%9F%D0%B0%D1%82%D1%80%D0%B8%D0%B0%D1%80%D1%85+%D0%95%D0%B2%D1%82%D0%B8%D0%BC%D0%B8%D0%B9+19%D0%90+%E2%80%8E&hnear=%D0%A1%D1%82%D0%B0%D1%80%D0%B0+%D0%97%D0%B0%D0%B3%D0%BE%D1%80%D0%B0&t=m&z=16&iwloc=A) На Хасково би трябвало да сме около 3:30.Който иска да се видим да ни търси в боксовете на пистата.