Форум на FordBG.com

Моделите на Форд => Mondeo => Темата е започната от: gambit в 21 Април 2013 17:00:30

Заглавие: Как да спра парктроника?
Публикувано от: gambit в 21 Април 2013 17:00:30
някакви идеи как да спра парктроника да работи въобще?
Заглавие: Re: Как да спра парктроника?
Публикувано от: Dmitarcho в 21 Април 2013 17:05:44
Бушон ?
Заглавие: Re: Как да спра парктроника?
Публикувано от: gambit в 21 Април 2013 17:44:25
разгадах го, преди модула на парктроника има една малка черна букса, като е закачена работи , като не е закачена не работи парктроника , но задните светлини,стопове, и.т.н бачкат  :))
Заглавие: Re: Как да спра парктроника?
Публикувано от: moni74 в 21 Април 2013 20:04:12
Така спираш захранването, затова... Ако ти е излишна и няма да е ползваш - купувам я :) че моята май е прецакана заедно с един датчик
Заглавие: Re: Как да спра парктроника?
Публикувано от: gambit в 21 Април 2013 21:53:18
ще го ползвам парктроника но трябва да купя два датчика, а в момента не мога да си го позволя, а те не са много евтини  ^-^
Заглавие: Re: Как да спра парктроника?
Публикувано от: tropper в 21 Април 2013 21:55:01
С китайски сензори за по 8 лева няма ли да минеш?
Заглавие: Re: Как да спра парктроника?
Публикувано от: Pyrhel в 21 Април 2013 21:57:19
По ибей непрекъснато изпадат нови и оригинални :)
Заглавие: Re: Как да спра парктроника?
Публикувано от: valyo08 в 05 Август 2015 17:50:29
Колеги,има ли начин за диагностика на датчиците на парктроника ,който изключва ходенето по сервизи.Симптоматиката се изразява в това,че при включване на задна ,звуковия сигнал е непрекъснат(постоянен)?
Заглавие: Re: Как да спра парктроника?
Публикувано от: Dmitarcho в 05 Август 2015 17:53:19
Това май беше, когато някой от датчиците спре да работи. Не знам дали по друг начин, освен да ги откачаш един по един, докато спре да писка, да разбереш кой е заминал. Ако това е проблема де ;)