Не мислех да го пускам, понеже сайтът се поддържа от мой познат, за да не си помислите, че му правя реклама, но мисля, че би бил много полезен на хора, които бързат ^-^.Сайтът разполага и с мобилна версия...
Линк (http://www.tix.bg/bg/Sofia/)
А те са и зад инициативата за трафик информация на Garmin GPS-ите. В София действа трафик предаването за GPS без грешка... важното е да си имаш нужното устройство и те предупраждава доста точно
Случайно погледнах три от маркерите за ремонти, които са ми наблизо - и трите не са верни.
Ако ти се занимава можеш да им ги репортнеш ;)
1) Изграждане на кръстовище на две нива на бул. "Андрей Сахаров" - бул. "Анрей Ляпчев" - дадено е на Андрей Ляпочев и Александър Малинов, а там е чисто.
2) Ж.к."Младост 1А" - Метрото към Летището - е дадено в Младост 1, далеч от метростанцията в 1А.
3) Бул."Цариградско шосе"пред МИЦ – Метрото към Летището - дадено е при детелината на 7-ми км.
Добавям още един сайт за информация в реално време за София : http://sofiatraffic.info/ (http://sofiatraffic.info/)
http://www.sofiatraffic.bg/map
Оригиналът на Столична община
http://www.blitz.bg/news/article/165956 (http://www.blitz.bg/news/article/165956)
Асфалт сменя паветата на ,,Дондуков"
Цитат на: escobar в 20 Ноември 2012 15:39:43
http://www.blitz.bg/news/article/165956 (http://www.blitz.bg/news/article/165956)
Асфалт сменя паветата на ,,Дондуков"
Браво!! всеки ден ходя на работа от там и ми омръзна да карам по гадните релси...айде са и Ботевградско и ще се кефа яко
Ужасни са тия павета. И на бул. Цар Борис като си на фарове имаш чувството, че караш по замръзнала река. На Любляна все едно съм на рафтинг с павета.
Ама като почнат кръстовищата на две нива на Семинарията и бул. България, няма да ми се верва - качвам се на колело.