Статията: https://carnewschina.com/2026/04/13/geely-unveils-i-hev-hybrid-tech-with-48-4-efficiency-fuel-use-drops-under-4l-100-km/
А след това един некитайски поглед над двигателя:
Върна ме 36 - 37 години назад, когато чертаех дипломната работа с линеал и пергел :D И, ако трябваше да се правят корекции, падаше едно триене, евентуално смяна на кадастрона или оризовата хартия. А докато намериш чертеж - донор с основните параметри на архитектурата на двигателя, падаше едно ровене, едно търсене от приятели... Сега с мишката и няколко клика конструкторите променят всичко из основи.
интересно клипче ,3/4 са базови знания за двигателите които съвременните производители някак получиха амнезия и не ги знаят .. естествено ,че по малкото бутало има по малко триене ,и най добрия начин да увеличиш обема и мощността е да добавиш бутала .. в близкото минало имаше множество двигатели 1.6-1.8-2.0-2.3 които бяха 6 цилиндрови и дори по съвременните стандарти си бяха достатъчно мощни и икономични ,но в пъти по надеждни и безпроблемни .. моето мнение е ,че от сега нататък да влагаш ресурси да разработваш нов ДВГ е абсурдно особено от Гили - дето са сред лидерите при батериите и електричките .. всеки електромобил е значително по ефективен от произволен ДВГ и то в пъти .. проблема за европейските производители обаче е голям - изостанаха технологично и тази разлика ще се задълбочава - просто Европа няма ресурса да следва това развитие .. поглъщането на европейските производители на автомобили от китайците е въпрос на време ,и вече е факт .. достатъчно е да погледне човек колко струва електрическия Zeeker AWD ( марката е собственост на Geely ) със 100кВ батерия ,зареждащ с 460 кВ и мощност 650 коня ,да погледне екстрите които предлага и ревютата от повечето специализирани медии за да констатира ,че европейското автомобилостроене е в будна кома и просто няма как да отговори дори в следващото десетилетие