Както споменах в друга тема, Мондеото ми е със съвсем спартанско оборудване. Липсва и темпомат. Какво бихте ме посъветвали - да търся ли за монтаж и какво евентуално би ми струвало?
На първо време виж дали колата има подготовка за допълнителен монтаж.
@ivchotr
Дори да няма, винаги може да бъде направено.
@незнаещ За цени, може да се обърнеш към https://www.facebook.com/carmodbg
Или да запретнеш ръкави и с малко четене и известни разходи от твоя страна, да се справиш сам.
То е ясно, че всичко може да се направи. Една проверка би му спестила излишни разходи.