Здравейте,
Започвам темата с идеята да пускам снимки от нашите разходки. Ще има и линкове към видеото, което снимам винаги.
За начало - лек и кратък преход от връх Форта до вилна зона Габер (над Банкя). Около минута 4 мина една сърничка, затова го пускам.
Ето видеото:
И едно видео от неделя - пътят Нехтеница - яз. Белмекен (каскадния път). Снимките останаха в другата тема, няма да ги повтарям :