Здравейте, колеги!
Нов фордаджия съм (фиеста 1.4 TDCI '04), може ли да препоръчате читави онлайн и/или физически магазини за части в София, че трябва да сменям неща по спирачната система (дискове, накладки)? Ако някой знае и добра морга, че искам да потърся употребяване фарове в по-добро състояние от моите, моля да споделя смело.
Благодаря предварително!
насауто
Оттам си взех дискове и накладки за мондеото и съм доволен.
Имат онлайн магазин можеш да се чуеш за съвет имат и физически на Рожен.
Благодарско! Ще го погледна задължително
https://www.tech-co.bg/Catalogues
https://shop.rudy96.com/Catalog
Нямам оплаквания и от двете места .