Форум на FordBG.com

Общи раздели => Сервизно обслужване => Темата е започната от: zarevd в 03 Юни 2025 08:28:56

Заглавие: Focus 2.0 SE - transmission fault
Публикувано от: zarevd в 03 Юни 2025 08:28:56
Здравейте,

Имам Ford Focus 2014 SE (американски модел). Преди седмица получих грешка ,,Transmission fault, service now". Колата не превключва над втора скорост – кара само на първа и втора, но задна работи. Сканираха я и излязоха грешки P0606 и P2832. Изчистиха ги, адаптираха скоростната кутия и тръгна, но вчера пак се появиха същите грешки. Казаха ми, че има отклонение в един от актуаторите (14 мм вместо до 13 мм) и препоръчаха смяна на цялата кутия, но това не мога да си позволя.

Имате ли познат или доверен механик, който би работил върху скоростната кутия?
Заглавие: Re: Focus 2.0 SE - transmission fault
Публикувано от: ivchotr в 03 Юни 2025 12:40:21
Цанко от Варна, тел.: 0896747171;

"Супер Любо" от Мартен до Русе, тел.: 0888 927 614.