Досега попадам само на неграмотни :'(
Супер ,никой ли незнае читав сервиз в Плевен
не само в Плевен ,аз като цяло не знам читав сервиз :D
Ако напишеш за какво ти трябва може някой колега да сподели в околностите.
То със сервизите е като с филмите - на някои им харесват на други не...
Теч на масло някаде около горивната помпа ,отпред на двигателя като погледнеш няма отзад освинено всичко .
@canister
Ако си с двигател 2,0 дизел от Пежо, пускам връзка към мнение, което може да е от полза. Ако не ти отваря схемите или иска регистрация за да ги видиш, пиши да ги изтегля и да ги публикувам тук.
https://peugeotclub.info/forum/viewtopic.php?p=1473005#p1473005
В линка се коментира изкривяване на двете части от корпуса на редуктура, който задвижва помпата. Ако се шлайфат леко, колкото да се обере кривината и се сложи евентуално една идея по-висока гарнитура, това би решило проблема с теча от това място.