Форум на FordBG.com

Общи раздели => Сервизно обслужване => Темата е започната от: canister в 14 Януари 2025 09:46:01

Заглавие: Препоръчайте добър сервиз в Плевен ?
Публикувано от: canister в 14 Януари 2025 09:46:01
Досега попадам само на неграмотни  :'(
Заглавие: Re: Препоръчайте добър сервиз в Плевен ?
Публикувано от: canister в 20 Януари 2025 08:34:41
Супер ,никой ли незнае читав сервиз в Плевен
Заглавие: Re: Препоръчайте добър сервиз в Плевен ?
Публикувано от: Alexi в 20 Януари 2025 09:35:26
не само в Плевен ,аз като цяло не знам читав сервиз  :D
Заглавие: Re: Препоръчайте добър сервиз в Плевен ?
Публикувано от: Жоро Петков в 20 Януари 2025 10:03:46
Ако напишеш за какво ти трябва може някой колега да сподели в околностите.
То със сервизите е като с филмите - на някои им харесват на други не...
Заглавие: Re: Препоръчайте добър сервиз в Плевен ?
Публикувано от: canister в 22 Януари 2025 16:56:16
Теч на масло някаде около горивната помпа ,отпред на двигателя като погледнеш няма отзад освинено всичко .
Заглавие: Re: Препоръчайте добър сервиз в Плевен ?
Публикувано от: Ozzie в 22 Януари 2025 21:05:09
@canister
Ако си с двигател 2,0 дизел от Пежо, пускам връзка към мнение, което може да е от полза. Ако не ти отваря схемите или иска регистрация за да ги видиш, пиши да ги изтегля и да ги публикувам тук.

https://peugeotclub.info/forum/viewtopic.php?p=1473005#p1473005
Заглавие: Re: Препоръчайте добър сервиз в Плевен ?
Публикувано от: ivchotr в 22 Януари 2025 22:29:26
В линка се коментира изкривяване на двете части от корпуса на редуктура, който задвижва помпата. Ако се шлайфат леко, колкото да се обере кривината и се сложи евентуално една идея по-висока гарнитура, това би решило проблема с теча от това място.