Здравейте,
Искам да ВИ попитам за ръчните скоростни кутии на Мондео и Фокус с 2.0 Дуратек-145 к.с., а именно:
-Скоростните кутии еднакви ли са?
-Ако не са предавателните им числа различават ли се-основно на 5-та предавка?
Предварително благодаря и хубава вечер!