Форум на FordBG.com

Общи раздели => Двигател / Скорости => Темата е започната от: F Focus в 29 Септември 2024 19:25:29

Заглавие: Питане за ръчни ск. кутии на Мондео/ Фокус
Публикувано от: F Focus в 29 Септември 2024 19:25:29
Здравейте,

Искам да ВИ попитам за ръчните скоростни кутии на Мондео и Фокус с 2.0 Дуратек-145 к.с., а именно:
-Скоростните кутии еднакви ли са?
-Ако не са предавателните им числа различават ли се-основно на 5-та предавка?

Предварително благодаря и хубава вечер!