Здравейте, харесал съм си един Форд Маверик 2002 3.0L Автомат искам го главно за излети със семейството по язовити и други по трудно достъпни места . Ходих да гледам и да покарам един, от към вървене нямаше някакви проблеми, за съжаление не включих 4х4,за да чуа за шумове и други свързани с 4х4-то неща, просто не съм имаш такъв автомобил не незнам за какво да гледам.Автомобила е вснос от Германия и е каран 10 години в България. Качвам няколко снимки към които имам въпроси, ако някой се е сблъсквал с нещо по добно и може да даде съвет ще съм благодарен:
1 Ръждата над леглата на пружиние трябва ли да ме притесняват и п одлежат ли на ремонт.
2 Това омасляване под двигателя, не съм наясно дали това е картед или раздатка и трябва ли да ме притеснява.
Благодаря предварително на колегите.
Мен всичко това ме притеснява. Продължете с търсенето, но се насочете към Фейслифта. Може да се поинтересувате от Трибют и Ескейп. Това са дефекти, които са неприемливи ( скъпи ) за всяко МПС.