Здравейте приятели.Моля помогнете ми със съвет как да сваля топката на лоста за скоростите.Под топката се намира пластмасова шайба шоято служи чрез изтегляне да включа задна скорост.Тази шайба е остаряла във времето и се разпадна в ръцете ми.И сега не мога да вкл.задна скорост.За да я сменя или да приспособя нещо друго е необходима да сваля топката на върха на скоростния лост.Благодаря.форд.jpg
Можеш ли да я завъртиш?
Не съм пробвал,ще опитам.Опитах,не помръдва,едва ли е с резба,може би отгоре има винт,не знам затова питам.