Здравейте,
От скоро съм горд собственик на Маверик 2.3i от 2007 година. За краткото време (няколко седмици) от както го карам съм доволен от возията и поведението на пътя. Но малко трудно намирам информация за модела и се надявам ако е възможно да се намери ръководство / инструкции за ползване. Порових из форума но линковете на които попаднах вече не работят.
Благодаря предварително.
Порови ТУК (https://www.manualslib.com/brand/ford/automobile.html#M). Току-виж откриеш каквото ти трябва.
В Америка се нарича ESCAPE 2005.
Май мернах из горните линкове Ескейп 2003 г.
Благодаря за отговорите. Намерих за Маверик 2003 година и за Ескейп 2005 година.