Форум на FordBG.com

Общи раздели => Двигател / Скорости => Темата е започната от: F Focus в 20 Юли 2023 18:27:30

Заглавие: Проверка състоянието на катализатора-как, къде?
Публикувано от: F Focus в 20 Юли 2023 18:27:30
Здравейте,

Искам да Ви попитам е ли е възможно да се провери състоянието на катализатора без да се сваля и разкоства корубата му? На пункт за ГТП при проверка на изходящите газове дали би било достатъчно, а и не знам на какво дередже им е газ-анализатора? Преди 20Х. км. при смяна на меката връзка катализаторът изглеждаше учудващо добре, но пробегът ми гони 285Х. км., та чак се чудя кЪФ е този катализатор, аджеба,  който не се е разпаднал досега? При ГТП трета година всичко е било ток и жица откъм изгорели газове, чек-а, както съм писал чат-пат си светва за бедна смес, въпреки че двигателят лапа не малко газ, но основно не свети, разлика в мощността и други проблеми няма.

Благодаря предварително за отговорите!
Заглавие: Re: Проверка състоянието на катализатора-как, къде?
Публикувано от: ivchotr в 20 Юли 2023 21:26:23
Карай и не се занимавай с щуротии.