Здравейте!
Джантите имат странично биене, та не навсякъде могат да ги оправят. Намерих в Нета отзиви, но са от преди 10 години :D Моля за актуална информация.
Блъскани са в бордюр, примерно? Не се навиват много хора да оправят такива. В София ми отказаха на няколко места, хем джантата беше метална и се отказах да търся майстори за подобна интервенция. Ако намериш мераклия и се справи както трябва, пусни му координатите тук.
Колко джанти имат странично биене-повече от една ли и колко :-[ ?!
Радиалното биене се оправя някак ( с турско оборудване-в ЕС такива се бракуват!), ама поне аз не знам странично биене да се оправя-може и да греша, разбира се! Как ли е каран автомобилът, че да има на повече от една джанта странично биене...?! :-[
Пробвай в Тандем сервиза по пътя за с. Тополи.
За информация- на две места ги провериха и не откриха проблем. Почистих ги много добре с телената четка и биенето (почти) изчезна :))
Едното хвалено място беше на Хр. Смирненски до магазинчето Бардал. Джантите ми си бяха свалени и голи. За едно завъртане ми взеха по 5 лв, т.е. 20 лв за 2 минути работа ???