Форум на FordBG.com

Моделите на Форд => Kuga / Edge / Maverick / Explorer => Темата е започната от: tulena78 в 24 Януари 2023 21:37:05

Заглавие: Проблем с дистанционни форд куга мк1
Публикувано от: tulena78 в 24 Януари 2023 21:37:05
Здравейте на всички съфорумци. Аз съм нов във форума и нека да бъда извинен ако бъркам някъде. Миналата седмица след посещението на един хипермаркет на излизане от него моята кола форд куга 2.0 4х4 2008г.не реагира на отключване с дистанционното. Отключиха я с ключа и установих че има кражба от колата. Колата е с безключово запалване. Аз имам 2 броя ключове но и двата вече не работят. Сега не знам как да ги подкарам. Приемам всякаква помощ. Благодаря.