Привет,
Имам едно такова питане, знаете ли какви са симптомите когато колата започне да прави регенерация на ДПФ-а ? Питам защото забелязвам, че от време на време когато карам и сменя предавка, да речем отида от 2 на 3-та в момента в който натисна съединителя оборотите скачат до около 2,5 - 3 хиляди. В даден момент спира да вдига обороти и започва да се държи нормално, демек като пусна газта и съм натиснал съединителя, оборотите си падат плавно надоло. Колата е Куга 2.0 TDCI от 2017 г.