Text only
|
Text with Images
Форум на FordBG.com
Моделите на Форд => Focus / C-Max => Темата е започната от: Dimitar1 в 11 Септември 2021 07:23:55
Заглавие:
Климатроник
Публикувано от:
Dimitar1
в
11 Септември 2021 07:23:55
На климатроника не му светят копчетата Focus 2010 1.6 бензин 85KW. Бихте ли могли да ми кажете как да ги пусна да светят?
Text only
|
Text with Images