Здеавейте,нов собственик съм на Форд Куга 2010 година , за съжаление обаче имам проблем ,при завой се чува тропане отзад.В сервиз на Форд ми казаха ,че вероятно е проблем с холдекса . Показа и грешка на модула – B2477-40-AWD,препоръчаха ми да сменя модула, но нов е много скъп.Въпроса ми е ,тъй като колата ми е 163 к.с. дали частите на Форд Куга с 136 к.с. са съвместими . Имате ли някакви алтернативни предложения как мога да си реша проблема?
100 лв е комплекта за сервизиране на Халдекса
ако е задръстен филтъра или цедката на помпата като нищо е от това. Най - малкото всеки друг ремонт е доста по скъп.
Смени маслото и фитъра изчисти цедката на помпата сложи новите О пръстени и виж пак.