Здравейте колеги,
От днес съм горд собственик на Куга, може ли някой да ми каже къде се намира USB входа?
нещо не го откривам, колата е 2011.
Предварително Ви благодаря.
Провери ли в жабката и в подлакатника?
Нямам представа къде е, но това са стандартните места, ако не е по таблото някъде.
https://i0.wp.com/artiss.blog/wp-content/uploads/2014/01/Ford-Sync-USB.jpg?w=1400&ssl=1
Съдейки по картинката: като се отвори подлакътникът, буксата е в задната му част.