Форум на FordBG.com

Моделите на Форд => Kuga / Edge / Maverick / Explorer => Темата е започната от: Branko в 01 Април 2021 12:26:05

Заглавие: Къде е USB в Kuga 2011?
Публикувано от: Branko в 01 Април 2021 12:26:05
Здравейте колеги,
От днес съм горд собственик на Куга, може ли някой да ми каже къде се намира USB входа?
нещо не го откривам, колата е 2011.

Предварително Ви благодаря.
Заглавие: Re: USB
Публикувано от: Bizu в 01 Април 2021 20:23:15
Провери ли в жабката и в подлакатника?
Нямам представа къде е, но това са стандартните места, ако не е по таблото някъде.
Заглавие: Re: Къде е USB в Kuga 2011?
Публикувано от: Жоро Петков в 02 Април 2021 11:54:48
https://i0.wp.com/artiss.blog/wp-content/uploads/2014/01/Ford-Sync-USB.jpg?w=1400&ssl=1
Заглавие: Re: Къде е USB в Kuga 2011?
Публикувано от: zloster в 20 Септември 2021 19:44:06
Съдейки по картинката: като се отвори подлакътникът, буксата е в задната му част.