Здравейте колеги,
днес докато си карах Кугата колата угасна в движение, спрях въртя вътря но не се и опитва да се запали.
Накратко оказва се че помпата в резервоара не работи.
Тук идва проблема отгоре през седалките има само малък вход за кабелите, но и до сондата. Тъй че, ще се сваля резервоара ако някой знае нещо по въпросът или има някаво ръководство ще е от полза.
Другото което забелязах, е че не видях никъде да се продава само помпеният елемент, а зялата сонда варираща от 500 до 1000 лв, дали няма заменяемост или да се разглобява ???
Съвети събирам :)