Здравейте колеги,
От скоро съм собственик на Форд Куха и забелязах, че камера за обратно виждане е мръсна от вътре. Бих искал да ви попитам как може да се оправи този проблем. Може ли да се почисти или направо трябва да се смени с нова. Предварително благодаря за съдействието!
Поздрави!
Красимир Вълов